#728 darro: Dnes som sa prave viezol s 6606 na 207. Ale je naplneny asi na 20%
. Musim si kupit taku tubu ako je na PritStifte tam je ten vankusik na ktorom je lep. A lep si staci kupit za 34,80Sk v Tescu ten je vyborny.
A staci sa dotknut karoserie hociakej Karosy v lete a spalite si prst. Teda pokial na nu prazilo slnko aspon tak ako na konecnej 37 v Zahorskej.
Darro
13.1. 210/1
15.1. 208/9
16.1. 201/6
19.1. 201/10
21.1. 206/1
23.1. 201/1
25.1. 201/7
27.1. 201/9
28.1. 201/9
31.1. 201/8
určite bude jazdiť aj ostatne dni len to nemam v rozpise lebo bude jazdit zo zalohy alebo nebude na nom sofer ktoremu patri.