Reakcia na: Ferro #7140:
Tak potom neviem, co by tam COLOR chcel? Aby to zobrazovalo pocet cakajucich na zastavke, teplotu v pristresku alebo zoznam vozidiel stojacich na tej zastavke?

)
. Motor ma aj po priblizne 4 (mozno i viac) rokoch pod jeho rukami cisty a zivelny zvuk a je dokonca tak "zvukovo" vynimocny, ze ako jeden z mala ho rozoznam aj "iba" podla hlasu :o)
Nadherne to ide.

Darro
Ked je Pan VEDUCI 4.DPA taky mudry tak nech da do vozidiel nainstalovat dychove testeri KED ON CHCE NIEKOMU NIECO STRHAVAT.
Ten sofer neni plateny za to aby sa zo svojim partakom bozkaval a zistoval ci je opity a nebolo to na nom poznat!!!!