Reakcia na: frenky #7113:
Ochh :o) Vdaka
Budes fotit vsetky tri?
Budes fotit vsetky tri?
A prosim ta nepis s tou "diakritikou"..
ta moja fotka taku nema, ale do najblizsej schodze moze mat...a ak bude tak donesiem :))
A co by podla teba mal robit ten teplomer?
Neviem načo je ten teplomer dobrý, aj tak tam ukazuje len zastávky...

Kvoli tomu som prisiel do roboty o pol hodiny neskor (namiesto 20 minut). Ale uz som si myslel ze nepjde vobec.
Jano
Zo stredy:
- 2812 vypadol na linke 83/1 okolo 10. h., neskor ho nahradil 2945
Vyprava:
35: 3632, S 3508
83: 2812, 2813, 2808, 2822, 2821, 2820, 2814, 2804, S N 2203, 2309, 2204, 2403, 2811
504: 1920 ( 21/5 )