Reakcia na: Darro #66759:
Vsak aj dnes mame socializmus. Pozri si zlozenie vlady a ich navrhy zakonov. Konec offtopicu.31/39: 1610, 1802, 1814, 1813, 1614, NV nemam; 16xx(asi05), 1626, 1625, S 1403, 1511, 1411.


ale vyzera to strasne a hlavne na huhu (dispecing nehodari)
? ,4107,P 4120
Sati
50/1-2614+zacvik rano
50/2-2800
50/3-2638 ?
50/4-2611
50/5-2628
50/6-2809/ plus kolo zalozak 2712 ale na wústenrote smer aupark vykapal
50/7-2816
50/8-2626
50/9-2644
50/10-2642
a mam taky picit ze na vsetkych bolo us nove logo ?