Reakcia na: Darro #66759:
Keby len to, ale neboli pri tejto príležitosti na vedení ani schopný zariadiť, aby to logo bolo na všetkých vozidlách (typoch) na jednom mieste. Takto to capli tam, kde bolo staré (a vôbec by ma neprekvapilo, keby to staré ani neztrhli). ? ? ?
klasIK
A toto video sa mi páči, lepšie ako groteska:
http://www.youtube.com/watch?v=Cyya3EDQaFg