Reakcia na: klasIK #66647:
Tak si zacni zvykat... preco, co nevidiet pochopis. ? ☺ ? Frenky: Vystizne s tym klaxonom... najprv pohoda silna truba a potom jak stary tuberak bez kysliku hihih... ? ?
- minimálne poobede (ale asi celý deň) ? ?
ba1031
1010/1
1031/2
1707/3
1004/4
1007/5
1008/6
1627/7
1707 docasne vypadol o 9.48 na Opletalovej,slabe baterky.Hradeny bol ZV 1709 ?