Reakcia na: Johny D #66644:
no tak 1 jednotku urcite nie a dvojku tiez nie na 100% lebo jednotka som bol ja a dvojka jazdila stale za mnou ale tiez som ju tam videl jednu jazdu tak neviem mal som z toho vcera hokej
; P 3634; 1809
, 2621, 2608
Andy