Reakcia na: Andy #66658:
Ja teraz hovoril nie o výybke (tam aj keď bola 30, sa dalo 40, ale teraz už pre istotu tak do 20, aj keď s 208 sa dá rýchlejšie). Ja som hovoril o kríži pred zastávkou Hraničná, ako je semafor. Ten je poriadne vykrivený.
; P 3634; 1809
Juraj21
Re #66635 eMDi: Chytit ich a dat im to cistit!
Re #66636 Sati: A ked ju ❤ , nie je co riesit!!! Ale aj 4507 robi peknu ozvenu pod NM!!! ? A 4508 som este nepocul.
Re #66644 Johny