Re ba1031&frenky:
Dnes som si bol pozriet po 3mesiacoch opat ranny navoz do VW z Dubravky (Pri krizi)a vela sa nezmenilo, nech cita iba koho zaujima (sorry za dlzku):
-5:18 klbak 26 (1627) plny na cca 90%, teda este asi 15 ludi by sa dotlacilo, kedze schody u 1.+4.dveri ostali prazdne..
-5:19 solo 26 hned v zavese spolu 60-70 ludi (z toho 30 pristupilo Pri krizi), kedze isiel "na dohlad" za klbakom, za co patri 1.dp pochvala ☺
-poloprazdny Turancar pribral 8 ludi, zjavne musi byt doprava zmluvkami tiez platena, ked zamestnanci VW z ubytovne na Alexyho vyuzivaju najma MHD, co tesi
-mikrobus s trebisovskou znackou do parku v Lozorne zobral 10 ludi
-Istra (stara Raba so zltym naterom) nezastavovala
-do 23-TAM 5:27 pristupilo 30 ludi spolu 60-70 ludi, zopar aj prestupilo do nadvaznej 24ky, kde bolo cca 50 ludi
-?Davac-mikrobus (neviem kam, logo firmy som nepoznal) zobral 10 ludi
-20ka o 5:28 bola nezaujimava (nastup 3), spolu 40 ludi
a este tam ostalo cakat cca 15 ludi asi na nejaku poslednu vymetaciu zmluvku
Zaver: posilovka 26 rano urcite nie je na zrusenie, prepravny prud je stale narazovy a silny, pribudli akurat tie 2 mikrobusy, zrejme do dodavatelov VW, 1.dp presne dodrzala vsetko co mala..
Dnes som si bol pozriet po 3mesiacoch opat ranny navoz do VW z Dubravky (Pri krizi)a vela sa nezmenilo, nech cita iba koho zaujima (sorry za dlzku):
-5:18 klbak 26 (1627) plny na cca 90%, teda este asi 15 ludi by sa dotlacilo, kedze schody u 1.+4.dveri ostali prazdne..
-5:19 solo 26 hned v zavese spolu 60-70 ludi (z toho 30 pristupilo Pri krizi), kedze isiel "na dohlad" za klbakom, za co patri 1.dp pochvala ☺
-poloprazdny Turancar pribral 8 ludi, zjavne musi byt doprava zmluvkami tiez platena, ked zamestnanci VW z ubytovne na Alexyho vyuzivaju najma MHD, co tesi
-mikrobus s trebisovskou znackou do parku v Lozorne zobral 10 ludi
-Istra (stara Raba so zltym naterom) nezastavovala
-do 23-TAM 5:27 pristupilo 30 ludi spolu 60-70 ludi, zopar aj prestupilo do nadvaznej 24ky, kde bolo cca 50 ludi
-?Davac-mikrobus (neviem kam, logo firmy som nepoznal) zobral 10 ludi
-20ka o 5:28 bola nezaujimava (nastup 3), spolu 40 ludi
a este tam ostalo cakat cca 15 ludi asi na nejaku poslednu vymetaciu zmluvku
Zaver: posilovka 26 rano urcite nie je na zrusenie, prepravny prud je stale narazovy a silny, pribudli akurat tie 2 mikrobusy, zrejme do dodavatelov VW, 1.dp presne dodrzala vsetko co mala..
; P 3634; 1809
dokonca som spoznal aj solidera 
?
Tester
- 1307 vypadla na ASMN z L21/7 pre poruchu vozidla. Odchod 14.40 z ASMN neobsluzeny, o 2 minuty nato odfrcala po vlastnych prec.
- prazdna ZV3641 o 14.55 schadzal z Kramarov na Prazsku.
- ZV Zajazdy BA-142HB popoludni na L22 (15.00 Patronka, smer NOU)
- jeden z vozov Blagussu obsluhujuci Shopping Palace po 19.hod. pomerne nestastne odstaveny na Racianskom myte, v pravom pruhu tesne za krizovatkou a par metrov pred zastavkou L34.
Preco sme sa tlacili:
- 1008 na jednom poradi L21 (15.25 M.Marecka, smer AS MN)
- okrem 1705 na L84 aj 1715