Dnes rano na 96/1 modre Dojazdy (minimalne spoj 6:30). Poobede na tom istom poradi 2722, avsak voz cca 15:20 vykapal pred Pristavnym mostom. Za zastavkou smer Petrzalka uz nezaradil ani druhy stupen, motor ostal vykapany a uz nenaskocil.
Dakujem vodicovi I435 (# som si zabudol pozriet) na 98/? ze pobral vsetkych co mali zaujem prestupit z 96/1.
Dakujem vodicovi I435 (# som si zabudol pozriet) na 98/? ze pobral vsetkych co mali zaujem prestupit z 96/1.
Mike
Na 13.05 z AS MN sa išiel napojiť 1008. L25 myslím.