Reakcia na: ba1031 #66490:
Vsade su rozdelene tak ako na vypravni,tak aj na konecnych, Komisarky,Vinohrady,Karlovka,Dubravka,Ruzinov -obe,Dolne hony,Hl,stanica, Akurat ak sa nemylim,tak KOLIBA,VALASSKA,JASOVSKA(98) to nemaju rozdelene a..
...a Cint.Ruzinov,Sulekova,Srdciari,Onkologia,ASMN,VW, nemaju socialku vobec (myslim vlastnu reziu)
ani 49, ani 32/7, to je hrozné. Vlastne 2/10 liniek neexistujú.
Cingacik