prave som sa dozvedel, ze cerveny pristresok na zastavke Lucanka je akosi zrolovany a lezi niekde obdalec na travniku
a tipujem, ze tentoraz bolo vandalom pocasie
a tipujem, ze tentoraz bolo vandalom pocasie
a tipujem, ze tentoraz bolo vandalom pocasie
Kubusss59
Ak hej tak diki moc.