Reakcia na: fun #66450:
Vodič zastáva v DPB vyššiu funkciu ako len vodič, a to u inej divízie a v inej vozovni. ? Toto jazdenie na Ikarusoch je len jeho hobby. ?
Ten T-BUS je odvtedy "moj prvy". 
, 2644n, 2617, 2725
, 2634
ba1031
Viď. #66464.
Podla mna sa iba zmenila sluzba ktoru zadavas do PP a on o tom nevedel,a daval po starom.