Piatok popoludni:
- ZV 2721 po 15.30 h. na linke 50/7, neskor ho nahradil 2644
- 7819-20 okolo 16. h. vypadol na linke 1/8, ZV netusim, neskor ho nahradil 7748-47
- 2800 od 16.12 h. vypadol na linke 83/2, neskor ho nahradil 2829
- ZV 2710 po 16.15 h. na linke 78/2
- 7825-26 po 17. h. docasne vypadol na linke 9/4, neskor ho nahradil ZV 7303
1609 okolo 10.30 dočasne vypadol na linke 21/2, ZV som nevidel
1608 po 12. hod dočasne vypadol na linke 21/7, nahradil ho ZV BA - 142 - HB
1007 okolo 15. hod dočasne vypadol na linke 20/5, od 15.05 ho nahradil ZV 1705
1610 pred 17. hod dočasne vypadol na linke 24/7, na linke 20/7 ho hradil ZV 1718
1707 bol od 21.20 vymenený z linky 20/3, za 1711
Podľa poradia:
20: 1008, 1004, N 1707; 1010, 1007, 1031, 1610
? M: ZV 1705/5; ZV 1718/7; 1711/3
21: 1813, 1609, 1620, 1628, VN 1809; 1618, N 1608; S 1411, 1402, 1811, 1320, P 1404; 1810, 1316, 1403, R 1401, 1409, 1512
? M: ZV BA - 142 - HB/7
22: 1032, 1001, 1710, 1006, 1009, 1031
24: 1610, P 3506
25: R 1608; 1411, 1404, 1402, 1404, 1402, P 1402; 1411, PV 1620; 1618, V 1628
26: 1610, 1001
49: 1032, 1009
91: 4106?, 4109, 4104, VN 4101?; 4117, S 4108?; R 4120; P 4116; VN /10 nemám
191: 4101, 4103, 4815 ? , 4107, P 4120
370: 1030
371: 1716
380: 1404
382: 1111
N21: 1608, 1809, 1623
No neviem,myslim ze co sa tyka grafikonu je rovnaka.Ale v zobrazovani neviem,v tom nemam jasno.Ale duplom potom nechapem preco ho posielali kukacom na 1.DP ked mal chybu v zobrazovani Petrzalskych liniek ?
Jasné,to bez debaty,vodič mal zrušiť dopytovú predvolbu.A potom neporovnávaj Ikarusy 4xx s akoukolvek SORkou-SOR tým pádom povyšuješ na úroveň autobusu,čo nie je celkom tak ?
aha, som to tak mal zafixovane, overil som si to ? ...... takze pomale? Who wants to live 4ever? (There's no time for us, there's no place for us- sa hodi) ?
Re Mike #66453 : ?
ok, koniec kvinovania ?
A este dalsia vec,nechapem ako sa mozu otvorit za jazdy,ved maju byt blokovane.Aspon na Ik 412,415 aj 435 to tak je.Zrejme tam bola kombinacia chyby vodica a poruchy blokovania.
nA vlastné oči som videl,ako sme prišli do zastávky,vodič predvolil dopyt,na okamih sme stáli v zastávke a kedže nikto nič,rozbehol sa zo zastávky preč.No a pred ďalšou zastávkou si nejaká uvedomelá vlčica(vidiac svietiace tlačidlo na dopyt)stlačila tlačítko a milé dvere sa v asi 60km/h pekne dokorán otvorili.Netvrdím,behom pár metrov sme stáli,ale asi by som tomu z rozprávania neuveril.
Pochvala vodičovi 4841 95/6 za počkanie prichádzajúcej 93 na Vyšehradskej. Pokarhanie má u mňa jeden vodič 83 viac radšej nenapíšem.
Re #66395 sebo100: tak dnes robí asi petržalské zv , videná na 93/9
Dnes výnimočne niečo aj z petralskej výpravy, ak sa dá bolo by vhodné doplniť hlavne ( 80 a 88 ) , viac na vypovej stránke
hej, to mi vlastne az teraz doslo 1992 (chudak Freddie ? ) , pekne sa to k sebe hodi
co bude pri 4947? Show must go on? asi ne to je kratke, mozno v mixe s inou (Love of my life ☺ )
Vodic jazdil dobre, len mi je dost neznamy a zda sa mi, ze nie je z petrzalskej vozovne ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Allredo
co bude pri 4947? Show must go on? asi ne to je kratke, mozno v mixe s inou (Love of my life ☺ )