Reakcia na: Sati #66341:
☺ hehe, myslim ze si uz zvykli a niektorym to mozno aj robi dobre ?ja som ho len videl, na Vinohradoch smer Raca pred 14. hod.
a v com si bol? neaka 75?
dohodnem sa este s durim. a co sa tyka tvojej kategorie ... ja som otocil uz dve auta na strechu, takze co myslis ... ze mam strach?
ak mozes, napis mi este, nech viem aj pripadne cislo vozu ak nebudes mat 2641
Ámos