Reakcia na: Darro #66376:
Ja viem, že to tak je, akurát tá 4130 bola na 94 aj poobede, preto som sa nad tým pozastavil... A nad sólami na 92 som sa vôbec nečudoval, preto som tam dal slovo "samozrejme". A čo máš s tou Trnávkou-severom? ? Ja som dwebatu na tú tému nezačal... Inak vieš ako pekne si mi vyšiel pri Technopole? ? Úplne super fotka, hlavne s vysmiatym vodičom s palcom hore. ? ?
PRIDELENE
dohodnem sa este s durim. a co sa tyka tvojej kategorie ... ja som otocil uz dve auta na strechu, takze co myslis ... ze mam strach?
ak mozes, napis mi este, nech viem aj pripadne cislo vozu ak nebudes mat 2641
záchranár