Reakcia na: Allredo #66330:
? covece dobre si videl alebo si sa bol na nej vozit lebo mal tam niejakych nadsencov a ja som bol to velke bielo cervene priblizovadlo ktore sa vola Tam bus ako normalne ich obdivujem ako na tom dokazu jazdit alebo to je sila zviku
brrrrr
len daj vediet
najlepsie poobede
Darro