prosim vas, stojime dnes na zastavke Lovinskeho v smere do mesta, trolej ma odchod 16.12, ukaze sa tam okolo 16.20 normalne vysvieteny, vnutri aj ludia, a sofer normalne este kukne na nas co tam stojime a prezenie sa okolo bez zastavenia... cislo #6244, linka 207
viem ze je to tu mozno trosku odveci ale kde sa da stazovat na dopravny pod(vod)nik?
viem ze je to tu mozno trosku odveci ale kde sa da stazovat na dopravny pod(vod)nik?
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
Najlepsie okolo 16:30 - 18:30 (Sati by Ti presnejsie povedal). Na Muchovo dorazis sa -9 (zapchy po meste a nehovoriac o tom, ze uz na Astronomickej maju niekedy pomalsi soferi -3!!!), ochadzas hned, cize -4, po meste chytis na -15 a to si len na Hella!!! Prides na Astronomicku, zapcha do Vrakune zacina, usek po Siravsku namiesto 6 minut ides 20 minut v lepsom pripade, tak uz mas -29, kym prides na Cilizsku, ostane Ti tam -29 a kedze je prestavka iba 27 minut, na cikanie moze sofer zabudnut a kedy to teda vykona, ked sa to opakuje aspon 2 kola??? Ani na Muchovom nema sancu, ani na Cilizskej!!!
eMDi