Reakcia na: milannco #66275:
"kúpim ti osviežovač do kabíny"Dnes popoludní o 16:17 VŠ Managementu L93 4200 smerom do
mesta by potrebovala kýbel osviežovačov, tak tam smrdel moč.
Alebo poriadne poumývať!
ale necham to tak lebo nie vsetci ich maju v laske.
_ERIC