Reakcia na: dusky #66195:
vcera som pozoroval jedneho vodica na 93 ako si nadbiehal az po Dvory. idem si na Zochovu a ze si este odfitim hrad ked mam este 2-3 minuty. Dofrcala 93 a zatvoril dvere v momente, ked preskocila minuta aby bol v tolerancii s jednou minutou skor, cize realne to nebolo pekne voci cestujucim! normalne bol z toho cely vzruseny. potom sa plazil aby neprekrocil toleranciu 1 minuta skorsi odchod. zakazat tolerovanie skorsich odchodov. houk.
dusky