no, nadnes len jedna vecicka (ak nenajdem w mobile nieco ine...) 7079 bola dnes rano zalohovat na linke 3, za nou uz ale isla dalsia K2, takze asi uz isla do vozovne, no s ludmi a tabulu "len po ZST Vinohrady" nemala... hmmm... dispeceri v tom maju riadny bordel...
Darro
Kamarat od nas tiez je teraz v zacviku v Krasnanoch na elinach ako ty vola sa Filip Žigo.
Taka slamka. hehehe