Apropo, linku 37 robi uz teraz 3.DP alebo stale 1.DP? Vidim tam stale SOR-y a aj dnes rano ked som isiel do prace, siel voz z 3.DP.
Na 2.DPA to mam 1 hodinu na petrzku 10 minut ci busom alebo kolieskace ci bike vecer mi ide 23 15, 23 45 a 00 15 sluzobak na hlavnu a tam spominanou N80 a samozrejme sa pokukat po tych sockach na stanici ak nestiham ten 00 15 tak mi ide as 1 15 posledny a domov pridem po 02 00.No a to je uš dosť velký zavažie na to či zostať alebo nie jedine čo ma tam drži je to že ma to bavý
a ja v tom nevidim problem presunut par vozov aj z ludmi sak niesom jediny čo by šiel dobrovolne a velmi rad
A ako nechapem načo su na juraku dve kolony to su tam zbytočne platený ludia na ktorých mi robime
nevím uš som bol doma
ZV4508 41/1 od 6:55-8:37
?
Ámos
re Author: Cestujucemu je jedno ci vozy nie su vypravovane z jednej alebo inej vozovne.
Odhliadnuc od tejto sucasnej krizy, vyprava, stavy vozidiel a vodicov by mali byt robene tak, aby DP v idelanom stave urobil co najmenej jalovych vzkm atie co robi, aby robil co najviac na dojazdoch a vyjazdoch s ludmi.