Reakcia na: TOMAS #6254:
Mylim sa skor ja ako ty. Totiz tie busy mi idu troska dalej od domu, tak to pozeram s dalekohladom, ale overoval som si to na dvoch miestach, tak som myslel, ze je to OK. Ale priznavam, ze sa mozem mylit. Nabuduce si dam vacsi pozor.


TOMAS
1803Dnes nejazdi.Mala by byt odstavena vo vozovni!
Ale mozem sa mylit aj ja;-P