ANDY: Nie ja som sa sem dostal tak ze v elektricke cislo linky "14" rano o 7:28 som nastupil na zastavke "PRI JAZERE" smerom do Ruzinova (isiel som do skoly) a drzim sa a pozeram na tie reklamy za tym plexisklom a vidim ze www.mesdop.sk (nechcem robit reklamu) tak som tam isiel vecer na tu stranku a potom poziadal som o jednu informaciu pomocou fora a odpisal mi na nu MATO101 ze na stranke www.imhd.sk to najdem vsetko a ked som sem dosiel myslel som ze som konecne DOMA medzi takym druhom ludi ako som ja.
DAKUJEM TOMU MATOVY NEVIEM AKO SA VOLA TU ALE TO NEVADI.
DAKUJEM TOMU MATOVY NEVIEM AKO SA VOLA TU ALE TO NEVADI.

Jano
- 1011 odisiel z linky 20 do vozovne okolo 16:15 h.
- v noci z 2001 na 2002 na 504 1908, ale o 1:05 hod. prisiel nejaky novy Ik. 435, neskor opat 1908. Neviete ci to nebola druha 504? Aj pred 2 rokmi isla o 1:05 h. X504 - 12... Vodic 1908 dostal od cestujucich aj sampanske za odvezenie, v poslednom kole ludi cakajucich na 83 nechal cakat v autobuse aj na konecnej az do odchodu. Inac jazdil velmi v pohode.
1. 1.
- 2514 vypadol docasne na linke 83/6 okolo 13. hod., nahradil ho zalozak 2944, neskor sa vratil
- 2938 docasne vypadol na linke 83 okolo 15. h., nahradil ho 2944, neskor sa vratil
2. 1.
Vsetky prostriedky MHD boli vypravene podla planu, pocas dna sa stalo niekolko mensich dopravnych nehod, aspon jedna - o cca. 14:15 h. doslo k mensej dopravnej nehode medzi dvomi autobusmi na Starom moste. Prechadzajuce autobusy popri sebe sa iba osuchli. Medzi 9. a 10. hod.nepremavali autobusy v useku Cierna voda - Vajnory pre neprejazdnost komunikacie pre snehove zaveje. ( RR )
- 2811 docasne vypadol po 13. hod. na linke 83/1, nahradil ho zalozak 2320, neskor sa vratil
3. 1.
Vsetky prostriedky MHD vysli do ulic podla planu, pre technicke problemy ich 10 vyslo neskor. ( V )