Vcera bol PePa na STV1 v spravach a na TA3 bola zrejme Tema dna, lebo od 20:40 do 20:55 tam rozpravali o MHD a potom sa tam zrazu objavil Weigl
Na podnet moderatorky zase same kecy o plynakoch
Na podnet moderatorky zase same kecy o plynakoch
,
TeBeCe
85: 1908
39: 1824, 1919
31: 1825
67: 2142, 2138
65: 2131
57: 1105
191: 1121
81: 3604 min. 2 kola
v ohrade zaparkoval jeden z tych celozelenych tambusov...