podla radia expres sa kratko poobede nachadzala na racianskej pri policii vykolajena elektricka s odtrhnutym motorom. za par minut som bol na ceste s poslal som sms d3k0vi, ale ked som bol v polovici cesty tak mi d3k0 poslal sms ze uz je neskoro...ten dopravny servis na exprese je dost casto neaktualny...toto sa mi uz stalo druhykrat...
COLOR
31.12.:
6605 bol na 207 aj s vodicom v zacviku
7839+7840 ma nejaky novy pekny lak a vcera na nej jazdil Beus
nejaky Ik 280 stal pokazeny za zastavkou Krizna, asi spadol z linky 21