Najviac co mi na tom prekaza je to ze kazdy to pise hoci ako len aby to precital po sebe mal by sa spravit format na vypravu podla ktoreho by sa to do fora pisalo. Viem ze je to o tiaz naviac ale aspon by to bolo prehliadne.
btw. podla mojich info si dnes ten semafor uz vyziadal prvu zrazenu obet...
Andy
21: 1300/1
50: 3625
78: 2932
201: 6620
202: 6610/2, 6627/3, 6634/4, 6605/7, 6622, 6613, 6618
205: 6296/2, 6311/3, 6277/4
207: 6313, 6292, 6312
208: 6244, 6280, 6246, 6291, 6287, 6290/2
niekedy som nestíhal zapisovať vozy v opačnom smere, takže mnoho mi ušlo. Ale asi najlepšie by bolo, keby som sa postavil na Račko a opisoval vozy rad za radom až by som sa zbláznil...