Frenky:No tak co si zistil je tam ta 1802-ka???
Som sa sekol... S tou 90 je to také no.. Stačilo by, keby ju dali aspoň na Dolnozemskú.. Ale zase tejajšia 93 je lepšia ako stará 43..
, hlasenie bolo dost hlasite ...
Terajsie trolejbusy hlasia dost nahlas, len je strasna blbost, ze o 18:00 to jednoducho zacne "sepkat"... Sa mi paci, ze uz hlasia aj tie novsie trolejbusy.. Lebo Zapletal mi minule hovoril, ze tam nevedia nahrat soft, lebo im to tam vyhadzuje nejaku chybu alebo co.
frenky
34/4. 2819
34/6. 2303
34/8. 2818
37/4. 1009
83/12. 2401