Tebece: Ja si to pamätam ked este jazdila na Matadorku linka c.23 tak male Karosi hlasili zastavky presne tak ako dnes "NASLEDUJE ZAPOROZSKA" a tak isto aj byvala linka c.50 ked este jazdila na JASOVSKU.


.

(co pekne vidim z kancelarie)
Turbo