si> mas ty pravdu...aj nazov toho softveru je asi zmeneny, ale nedokazem to rozlustit ani po upravach...a znova sa mi tam len koli tomu ist nechce 
1911 je na 31/39 uz skoro kazdy den...
3192 uz niekam odpratali z dohladu...
iba jednu 9tku som dnes videl s transparentom "9 BORSKA", vacsina mala stale "9 KARLOVA VES"...

1911 je na 31/39 uz skoro kazdy den...
3192 uz niekam odpratali z dohladu...

iba jednu 9tku som dnes videl s transparentom "9 BORSKA", vacsina mala stale "9 KARLOVA VES"...
Turbo
A neodpadlo pri tej DN zo 7706 tych 30 kg gitu??? Alebo tam nakydaju este viac? Vsak tie plechy treba dat dolu a vymenit za nove. Ten voz vyzera hrozne. Ked ma byt historicky, tak potom nech aj nejako vyzera!