No si mi pripomenul ze dnes ked som prichadzal na Zilinsku smer stanica tak tam lezala dajaka suciastka asi z podvozku elektricky vyzeralo to ako dajaky zelezny valec s priemerom cca.15-20cm, isiel som dalej zastavim na svetlach pod stanicou a pozeram ze tam na prechode DALSIA suciastka tu som si uz aj odfotil a ked som vyliezol na stanicu tak som ocakaval ze tam uz bude asi dajaka elektricka vykolajena ale nikde nic... ?
Skor sa obavam, ci niekto nebude musiet cely cas chodit za nou a zbierat poodpadavane suciastky a srobiky. Niektore useky bratislavskych trati jej teda daju do tela... ?
Dúfam, že jej tu nezlyhajú brzdy tak, ako tej pražskej 14T. ? Tam boli dokonca aj vážne zranení dvaja technici ? Tie škodovky sú vraj veľmi nebezpečné ☠
Na nám Ľ. Štúra stojí relatívne vykoľajená súprava na L 12 - 4. odvozok išiel smerom na Šafko. Videl som to iba z diaľky, no myslím, že ostal na koľajách. # som si nevšimol. Všetko je presmerované cez nám SNP, L17 ide cez Šafko ?
Poprosim cca cas a smer kedy sa to mohlo stat. Thanks ?
Z dnesneho dna len kratko:
- o 10.49 h. pravdepodobne 7917-18 odchadzala docasne do vozovne z linky 5/8 (aspon dufam, ze to nebola 7933-34, ktora by v tom pripade ale musela mat riadne meskanie)
- ZV 4853 pravdepodobne pocas celej popoludnajsej spicky na linke 34/8
- 2515 okolo 15. h. vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil 2616
- linka 34/5 vypadla minimalne okolo 16. h., od 18.05 h. sa z Dubravky napojil 2511
- 7755-56 od 19.17 h. vypadol (18.57 h. odchod do vozovne) z linky 1/6
- 2629 o 19.23 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/2, bez ZV
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
pepo