d3k0: presne tak... ja som sice povodne chel natiahnut 71ku az na hlavnu stanicu, ale zas je pravda ze tam chodi subezne dost vela liniek (aj elektrickej trakcie)
M: ZV 2010/9 a 2939/2

Kachny dnes na 7: 7080 a 7064/3. Do Krasnan prisla pred pol piatou 3604 nakuplovana s LIAZkou. Magnetak dnes poobede na 7074. 7112 na 11 a 3627 doobeda na 50/10!
wurmi
bola to 15Tr, keby to je 15TrM tak to vyhrabe ako NISSAN co ju popotiahol. Ani skrizit by sa nemusela, malo by sa dat prepnut pohon na 1. aj na 2. aj na obe hnane napravy.