Dopravak: Jaaaj uz som pochopil. Heh... to mi trvalo, ale neni to pravda, bola to ponuka ktoru som dostal ale nikomu som nepovedal ze to beriem a po druhe nemam na to papiere a budem ich mat az v septembri, ja ale na rovinu poviem mna moc patky zatial neohurili, takze zatial neviem.
Nie, neviem na com bude zajtra. Oni to davaju kazdy den na viac liniek...

Mike
Zato 4203 by mala jazdiť. Aj bola vytipovaná ako budúca kĺbová histerická vrakosa. Ale ten zoznam historických vozov si spravli takí fanúšikovia MHD a na divízií autobusov ho berú tak, že tie vozy na ňom treba určite vyradiť a zošrotovať ? ?