6701 dnes aj na 203. Kua furt som cakal, ze ho vymaknem na tej linke a dnes som ho zmeskal. 
Inak divim sa, ze tu pisu vodici DBP, ale nejak sa nechcu priznat kto su. Sme tu taki, co vieme kto sme co sme a potom tu je par takych, co sa drzia v utajeni.
Ale aky to ma vyznam ? Aspon teda kolegom by som sa nezatajoval...

Inak divim sa, ze tu pisu vodici DBP, ale nejak sa nechcu priznat kto su. Sme tu taki, co vieme kto sme co sme a potom tu je par takych, co sa drzia v utajeni.
Ale aky to ma vyznam ? Aspon teda kolegom by som sa nezatajoval...
Yzerman22
Ja by som to tak ružovo nevidel. Máš pravdu že majú zadelenie 4+2, ale že by mali dobré služby, to sa povedať nedá. Povedzme že v jednom cykle máš len jednu službu dobrú, ostatné máš také 6-7-8 hodinové v hrubom. Všetky dobré služby, aspon čo sa týka Krasňan sú pridelené konkrétnym ľuďom. Takže u nás tô pôjde len dole vodou. A DPB sa chytá všetkého, lebo sa topí. Na jednej strane chcú vodičov, na druhej strane za každú maličkú prkotinu strhávajú prémie. Nech sa nečudujú, že im nikto nechce robiť. Budú musieť znižovať vozo kilometre, v Petržalke budú samé Ikarusy rady 28X, ktoré sa rozpadnú a Petržalka nebude mať čo vypravovať. Hlavne že sa tu oháňame novými Solarismi. Pri tej našej úžasnej údržbe budú vyzerať ako niektoré Sory, ktoré majú 6 a menej rokov, čiže už sú po životnosti. Tu treba urobiť štrukturálne zmeny v riadení, inak to nedopadne dobre.