Reakcia na: Ballu #45079:
a co je vlk uz mi to tu asi nekto vysvetloval ale neviem co to je ale vodic tam bol sam ved so mnov tam boli dvaja ludia este taka stara
Ked sa im porozpadava dost vozov, tak nielen ze nebude mat kto jazdit, ale ani nebude mat na com, takze sa oseka vyprava na polovicu a bude po probleme
Beus
T3, tito: Asi ste nepochopili, ze si KLF robil s tym zalozakom srandu
To bolo podla hesla: na blbu otazku blba odpoved