Reakcia na: Darro #44982:
Niekedy oolo 22.6+- bude ďalšia schôdza. Klub existuje aj nezávisle od DPB, lenže pre mnohých čelnov takto už nemá zmysel, keďže sa už nedozvedajú od K a W že čo nové na Oil. St. ?
to je myslim zalezitost DPB
Ale nemá, resp. nemala táto karosa reklamu na obchodné centrum AUPARK? Tá reklama sa presunie na iný voz, alebo si ju už AUPARK prestal platiť?
Emo
5: iba tieto vozy majú ťažné zariadenie na prívesy. A najnovšie ešte aj 3511, ktorý bude cez víkendy ako náhrada za tieto vozy.
6: ten výlet organizuje Klub priateľov mestskej hromadnej dopravy a rušňových dep (KPMHDaRD). Koná sa každoročne a vždy je tam ik435, kvôli byciklom, lebo DPB až doteraz nemal prívesy na ne.