Reakcia na: Darro #44982:
Niekedy oolo 22.6+- bude ďalšia schôdza. Klub existuje aj nezávisle od DPB, lenže pre mnohých čelnov takto už nemá zmysel, keďže sa už nedozvedajú od K a W že čo nové na Oil. St. ?
to je myslim zalezitost DPB
Ale nemá, resp. nemala táto karosa reklamu na obchodné centrum AUPARK? Tá reklama sa presunie na iný voz, alebo si ju už AUPARK prestal platiť?
BMEŽ
4097 isiel na STK
Videna aj Autoskola na Trnavke tusim 8002