Reakcia na: Darro #44905:
o čom točíš prosím ťa? Ja? zamilovaný síce som, ale nie do K2 ako môj partner, ktorého tu radšej nebudem menovať, aj tak všetci viete koho myslím... A už viem kto to bol, len som ho vtedy nejako nespoznal...
, 1010, 1005, 1019, 1013, 1007
Yzerman22
28 3503, 3614, 3509, 3611, 3613
29 3528, 3602 (ráno 2 kolá 2811), 3518
502 2152