Reakcia na: Darro #44905:
o čom točíš prosím ťa? Ja? zamilovaný síce som, ale nie do K2 ako môj partner, ktorého tu radšej nebudem menovať, aj tak všetci viete koho myslím... A už viem kto to bol, len som ho vtedy nejako nespoznal...
, 1010, 1005, 1019, 1013, 1007
NN
34: 2606
80: 3609, 3625
83: 2801, 2816, 2941
84: 4835, 4850
88: 4803
92: 4945
93: 4200, 4203, 4214, 4510, 4829, 4843
94: 4810, 4813, 4958
99: 3603, 3610, 4093