Reakcia na: Beus #44884:
ASPON SI MALPEKNE HARIBO. ? A 7121 JE AKY VOZ?TEN BY SI NECHCEL? ?
Este aj na bocnom okne vodica to malo krasny napis "SERBEL" ? Ked som to tam zbadal, skoro som nebol sluzbyschopny od smiechu
Aspon ze L13, kde sa viac ako 35 nejazdi - v nizsich rychlostiach to este bolo znesitelne
Ale ten radic...no na zaplakanie
NN
34: 2401
83: 2801, 2818, 2936? (83 alebo 93)
84: 4814, 4828, 4944, 4948
93: 4200, 4206, 4813, 4949
94: 4809, 4824