Reakcia na: Andy #44760:
Som si 92 uzival, ked som chodil na FEI ... to bolo este pred 5.9.2005 .... Permanentne vynechavala, ale vzdy ta, na ktoru som chcel ist ... niekedy prisla s 10 min. meskanim na nam. Hraniciarov, niekedy vobec ... tak som zacal chodit (vtedy) na 80 a potom na 37, 30 alebo elektricku ... alebo 83 a potom na elektricku alebo 31, 39 ... L92 teraz skor vyuzivaju iba na cestu do WV
). Dalsie prichadzajuce trolejbusy uz potom odbacali smer ruzova dolina.
si
len potom hajzlici zrusili 54ku...