Reakcia na: frenky #44603:
Nastastie som ju uz davno nemal, ale pamatam si, co to bolo
Pol zastavky rozbiehas (aby si dosiahol aspon aku-taku rychlost), a pol zastavky brzdis (aby si v nej zastavil)
Radic rozhegany, siel dost neurcito, no proste hroza 
Ad 7122: ta mi pripada velmi vydarena, najma z 2 dovodov: ma velmi dobre vycentrovane kardany, cize aj vo vyssich rychlostiach citit vibracie len minimalne, a hlavne - ako prva K2S ma sklzovku urobenu tak, ako by ozajstna sklzovka mala vyzerat - neseka, netrha (cize nevypina podvozok kompletne do nuly a nezapina po chvili znova naplno), ale plynule znizuje prud, kym najde tu spravnu hranicu, a potom zas plynule zvysuje, ked adhezia dovoli. Na A-metri je krasne vidiet, ako ten prud "plava" ked je v sklze, a voz ako taky to vobec nepocituje. A doteraz sa na nej nikomu este nepodarilo urobit plochace (istotne aj vdaka tej sklzovke), takze ma mimoriadne tichy chod
?
K2S7111