Reakcia na: Drobcek 7120 #44547:
Ten vlasaty had (CESAR) ? je dajaky divny raz ti to vysvetlim osobne nebudem to tu rozoberat.
Račko smer Rača. Ináč to býva pravidelne pošeňský dispozičný záložák, tak to musleo byť dosť divné, že sa na L5 dostal... Iba že by dnes slúžil na Hl. Stanici ?
Darro