Reakcia na: K2S7111 #44522:
To len Drobcek si dava sluzby tak, aby nevidel F1... ? ?
Keď stojím na zastávke a niekto sa ma opýta koľko je hodín, tak ho nepošlem niekam, že "Ja tu nie som na to, aby som hovoril, koľko je hodín", ale poviem mu koľko je a hotovo...
si
cestujucich je velmi vela a tak to co ta masa chce je velmi roznoroda...
(a myslim ze kazdy cestujuci bude chciet aby mu vodic dal kufrik s 1000000 EUR, takze by podla teba mali vodici rozdavat aj kufriky s bankovkami ?