Reakcia na: Andy #44441:
Mozno preto, ze som vodic a nie kuchar/casnik. Ale tvoje bluznenie ospravedlnuje pokrocila nocna hodina, nie vsetci dokazu normalne rozmyslat a konat. Mal by si sa vyspat, rano mudrejsie ako vecer ... ludova mudrost.
Tažko povedať čo je lepšie, ale niekedy by nezaškodilo, keby sa niektorí vodiči aspoň lepšie správali, a aj keď nevedia pomôcť, tak by sa napríklad slušne "ospravedlnili" (teda nemajú sa za čo, ale cestujúci by mal lepší pocit ako keď sa vodič tvári že ho nevidí a nepočuje).
Drobcek 7120