Reakcia na: E499.3056 #44414:
Ahoj. Podla mna ma flektor pravdu, ty v tvojom veku by si nemal posudzovat uroven vodicov MHD. V tvojom veku by si sa mal este vela ucit a nie poucovat. To ze si poznacis cisla vozov a linku na ktorej si ju videl ta neopravnuje byt kritikom vodicov.
?
Ike
nie neviem vsetky zastavky ani vsetky linky... ale myslim si, ze sofer ktory soferuje niekolko rokov, robi na jednej kolone , ktora vypravuje linnky do jednej oblasti, by mal priblizne vediet zastavky, ktore obsluhuje...
hadam mi nechces povedat ze sa riadi podla zastavky na palubnom pocitaci, pricom pomaly pozera do ktorej ulice ma zabocit...? Neviem ako ty, ale ludia zvyknu mat tzv. "profesionalnu deformaciu". uvediem priklad, napr ked beusovi, alebo darrovi (soferom) povies "linka 14", v momente sa im vybavi trasa tejto linky, lebo ju asi jazdia...
a ak bol zalozak, tak urcite na tej linke nebol prvykrat