Reakcia na: flektor #44401:
Flektor, ty si kto ? Iste Ta pozname ako kolegu, ale takto nevieme kto si. Aspon teda ja a par dalsich kolegov.
Kto si ? Aspon teda naznac. Aj ked my ostatni sa tu nejak netajime...
Kto si ? Aspon teda naznac. Aj ked my ostatni sa tu nejak netajime...
anbis