Reakcia na: eripmav #44378:
Z rôznych dedín do VW Slovakia.
Skakal by som 3 metre 80 od radosti, keby konecne Siemens kopli tam, kam si zasluzi a zacal to robit niekto, kto tomu rozumie a dokaze situaciu ozaj zlepsit
Len ci bude take jednoduche s nimi tu zmluvu rozviazat... (myslim tym postranne motivacne faktory)
Mike