Reakcia na: TeBeCe #44296:
rano som videl krasny "jav":v mlynskej stali v pravom jazdnom pruhu kamiony a v lavom nic... nic nejazdilo... takto to bolo az po most lafranconi... na nom stal v lavom prude jeden kamion, ktory sa chcel zaradit do laveho... za nim nehorazna kolona auta + jedna 92ka, ktora sa tiahla az do petrzalky
TeBeCe
na L32 o 9.15 (asi) ZV 3604, hned na nim isiel prazdny 3189 na DD, na L9 ZV3 7715