skuska..
Ohladom vstupu do vozovne co si sa pytal, tak som uz odpisal Darrovi, blizsie ti poviem na schodzi, moze byt? Fotky mam zoscanovane, vratim ti ich na schodzi.
Ale s tou 1803 suhlasim, toho vodica netreba zatracovat.

d3k0
Darro, Hroch: Paradicka, vitajte v klube vodicov!
COLOR: To s tou nadavkou na vodica 1803 si fakt trochu prehnal. Radsej by som mal vsetkych takychto vodicov, co sa trochu prehnane staraju o voz, ako tych, co na svoj voz zvysoka kaslu.
Tomas: COLOR zase nie je taky, ako si myslis, treba ho poznat osobne, potom uvidis, ze to mysli v dobrom